Přední blatník koloběžky KOSTKA 20" Zobrazit v plné velikosti

Přední blatník koloběžky KOSTKA 20"

POZOR! Blatník je určen pro koloběžky Kostka.

Více informací

Dostupnost: skladem v eshopu

495,04 Kč bez DPH

599,00 Kč s DPH

Blatník KOSTKA je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design.

Tělo blatníku vyrobené ze slitiny hliníku je s rámem koloběžky spojeno nerezovým spojovacím materiálem. Pro maximální životnost a pevnost blatníku byl použit speciální námi vyvinutý a testovaný profil, který je zakončený praktickou gumovou zástěrkou. Z pohledu designu jde o dokonale padnoucí díl, který vypadá, jakoby se rodil společně s koloběžkou. Inovativní konstrukce zadního blatníku KOSTKA spolu s novým způsobem jeho uchycení, pomocí profilované ocelové vzpěry, významným způsobem zvýšily tuhost i pevnost, tolik potřebné při jízdách v nerovném terénu. Současně byla snížena i nepříjemná rezonance a vibrace, které u koloběžky vznikají v mnohem vyšší míře než-li u kol.

Všechny výrobky KOSTKA jsou vyráběny s ohledem na každý detail a celkovou eleganci. Blatník do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje.

Napište svůj názor

Přední blatník koloběžky KOSTKA 20"

Přední blatník koloběžky KOSTKA 20"

POZOR! Blatník je určen pro koloběžky Kostka.

Napište svůj názor

Hledat